Migdalowa 2, 72-003
      Dobra (Szczecińska) Polska

Tel: 00 48 600 52 57 52
Tel: 00 48 600 52 58 52

Tel: 00 48 91 433 01 28
Fax: 00 48 91 434 76 72

www.ysm.com.pl
office@ysm.com.pl


O NasLiny | Łańcuchy Kotwiczne | Worki SztauerskieRealizacje | Kontakt
Liny Cumownicze
"Zaufaj specjalistom"

Firma YSM and Partners specjalizuje się w linach i akcesoriach cumowniczych. Naszym klientom chętnie pomagamy w doborze odpowiednich lin bazując na doświadczeniu, wymogach zawartych w regulacjach oraz wskazówkach biur klasyfikacyjnych i organizacji związanych z sektorem morskim.

Lina Cumownicza

Na prośbę klientów analizujemy również dotychczasowe metody zakupu lin i powracamy z  naszymi rekomendacjami.

Prawidłowo dobrane liny to w większości przypadków oszczędność pieniędzy oraz zwiększenie bezpieczeństwa załogi i sprzętu.

Oprócz standardowych długości 100-200-220 mtr, liny cumownicze sprzedajemy w niestandardowych odcinkach jak również zakańczamy liny plecionymi okami lub kauszami z ogniwem czy bez.

Lina Cumownicza

Oferujemy między innymi:


Liny Cumownicze Polipropylenowe

Liny Cumownicze Mixed Polyolefin

Liny Cumownicze Poliamidowe

Liny Cumownicze Dyneema®

Liny Cumownicze YSM-AERO

Służymy pomocą w zakresie zaplatania wszystkich lin włókiennych. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji, co do ewentualnych napraw zakupionych lin.

Jako nieliczni mamy doskonały dostęp do specjalistycznych lin cumowniczych wykonanych z unikalnych włókien i o specjalnych konstrukcjach. Nie jesteśmy zwykła firmą handlową, jesteśmy specjalistami od lin syntetycznych.

YSM and Partners - "Specjaliści od Lin Syntetycznych"

Lina Cumownicza

Lina Cumownicza

Lina Cumownicza

Lina Cumownicza


COPYRIGHT © 2011 YSM and Partners - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszystkie informacje opublikowane na stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie informacje zawarte na stronie jak również obrazy i rysunku nie mogą być kopiowane i używane bez uprzedniej pisemnej zgody YSM and Partners.

YSM and Partners świadczy swoje usługi w kraju i zagranicą. Miasta i Porty do których często dostarczamy nasze produkty to: Szczecin, Świnoujście, Darłowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Kołobrzeg, Police, Warszawa, Wrocław, Kraków, Elbląg, Rostock, Stralsund, Wismar, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Helsingborg, Aalborg