Migdalowa 2, 72-003
      Dobra (Szczecińska) Polska

Tel: 00 48 600 52 57 52
Tel: 00 48 600 52 58 52

Tel: 00 48 91 433 01 28
Fax: 00 48 91 434 76 72

www.ysm.com.pl
office@ysm.com.pl


O NasLiny | Łańcuchy Kotwiczne | Worki SztauerskieRealizacje | Kontakt
Liny Polipropylenowe: YSM-POLY
"Lina codziennego użytku"
Najczęściej używane liny włókienne, w ofercie średnice od 6 mm do 96 mm, konstrukcje skręcane 3-pokrętkowe i plecione 8-pokrętkowe, liny pływające, odporne na gnicie, łatwe do zaplatania i o szerokiej gamie zastosowań.
Liny Polipropylenowe Multifilament: YSM-MULTI
"Pleciona lina z Jedwabiu Polipropylenowego"
Wysokiej klasy miła w dotyku pleciona lina z włókien syntetycznych. Używana w przemyśle, sporcie i rekreacji. Polecana do zastosowań w sektorze jachtowym. Pleciona konstrukcja wraz z rdzeniem.
Liny Mixed Polyolefin: YSM-SOLID
"Bestseller jeśli chodzi o liny cumownicze"
Mieszanka polipropylenu i polietylenu z dodatkami, liny ponad 40% mocniejsze od standardowego polipropylenu i bardziej odporne na otarcia. W ofercie średnice od 32 mm do nawet 160 mm.
Liny Polyolefin z Poliestrem: YSM-GRAND
"Lina dla wymagających"
Jeszcze lepsza ochrona przeciw przecieraniu poprzez zastosowanie zewnętrznych włókien z poliestru. Wysoka zrywalność i wytrzymałość, w ofercie średnice od 36 mm do 104 mm. 
Liny Poliamidowe: YSM-NYLON
"Sprężystość i łatwość posługiwania"
Miła w dotyku i bardzo rozciągliwa lina włókienna, sprężystość do 40%, wysoka siła zrywająca. Odporna na otarcia i gnicie, nie pływa i absorbuje wodę, w ofercie również nici stylonowe i plecione sznury poliamidowe.
Liny Dyneema®
"Najbardziej znane na Świecie włókno UHMWPE"
Wykonane z polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej, wagowo 15-krotnie mocniejsze od lin stalowych, bardzo lekkie, ultra wytrzymałe, łatwe do posługiwania, odporne na promienie UV. W ofercie średnice już od 1 mm!
Liny HMPE: YSM-AERO
"Twoja alternatywa dla lin stalowych"
Bezkompromisowa siła i wytrzymałość. Rezultat wieloletnich badań nad włóknami i linami syntetycznymi. Bezpośrednia alternatywa dla lin stalowych, polecana do wymagających zastosowań.
Specjalistyczne Liny HMPE: YSM-AERO HD
"Sektor Holowniczy i Offshore - Tam gdzie nic innego nie da rady"
Przygotowywane na zamówienie specjalistyczne liny syntetyczne. Wyśmienite zachowanie nawet w najcięższych warunkach. Rodzaj ochrony i ułożenia włókien dostosowywane pod projekt i klienta.
Liny Stylizowane na Naturalne: YSM-SAIL
"Harmonia z otoczeniem"
Podwójnie skręcana lina wykonana z wysokiej jakości sztucznego surowca stabilizowanego na promienie UV. W porównaniu do lin naturalnych jest mocniejsza, bardziej odporna na ścieranie, pływająca i nie chłonie wody.
Liny Naturalne Manila
"Odporność i zapach starego okrętu"
YSM and Partners oferuje oryginalne Liny Manila wyprodukowane na Filipinach z włókien liści bananowca. Manila jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym z włókien naturalnych.
Liny Naturalne Bawełniane
"Plecione bawełnianki dla każdego"
YSM and Partners oferuje plecione Linki Bawełniane wykonane z 100% Bawełny. W naszym magazynie w Szczecinie posiadamy sporą ilość Linek Bawełnianych dostępnych od ręki.
Liny Kinetyczne i Sprężyny, Końcowe Odcinki
"Zdaj się na nas w doborze liny kinetycznej"
Kontrolowana rozciągliwość i wysoka wytrzymałość na wycieranie powoduje, iż nasze liny doskonale nadają się do użycia jako Sprężyny Cumownicze, Holownicze czy Liny Kinetyczne.
Liny Cumownicze
"Zaufaj specjalistom"
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie lin i akcesoriów cumowniczych. Oprócz standardowych długości 100-200-220 mtr, liny cumownicze sprzedajemy w dowolnych odcinkach jak również zakańczamy je plecionymi okami.
Zaplatanie, Serwis i Inspekcje
"Potrzeby nie kończą się na dostawie"
Nasz zespół to fachowcy w dziedzinie lin syntetycznych. Na co dzień zaplatamy liny, wykańczamy je kauszami, hakami lub łączymy razem. Masz problem z przecierającą się liną? Zwróć się do nas! 
Liny Polipropylenowe
Liny Multifilament
Liny Mixed Polyolefin
Liny Mixed Polyolefin PES
Liny Nylonowe
Liny Dyneema
Liny YSM-Aero
Liny UHMWPE HD
Liny Stylizowane
Liny Manila
Liny Bawełniane
Liny Holownicze
Liny Cumownicze
Zaplatanie Lin


COPYRIGHT © 2011 YSM and Partners - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszystkie informacje opublikowane na stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie informacje zawarte na stronie jak również obrazy i rysunku nie mogą być kopiowane i używane bez uprzedniej pisemnej zgody YSM and Partners.

YSM and Partners świadczy swoje usługi w kraju i zagranicą. Miasta i Porty do których często dostarczamy nasze produkty to: Szczecin, Świnoujście, Darłowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Kołobrzeg, Police, Warszawa, Wrocław, Kraków, Elbląg, Rostock, Stralsund, Wismar, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Helsingborg, Aalborg