Migdalowa 2, 72-003
      Dobra (Szczecińska) Polska

Tel: 00 48 600 52 57 52
Tel: 00 48 600 52 58 52

Tel: 00 48 91 433 01 28
Fax: 00 48 91 434 76 72

www.ysm.com.pl
office@ysm.com.pl


O NasLiny | Łańcuchy Kotwiczne | Worki SztauerskieRealizacje | Kontakt
Zaplatanie, Serwis i Inspekcje
"Potrzeby nie kończą się na dostawie"

Nasz zespół to fachowcy w dziedzinie lin włókiennych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym klientom wachlarza usług nie kończącego się w momencie dostawy.

Dobór Odpowiedniej Liny
Większości problemów z linami można uniknąć na poziomie projektowania systemu, w jakim mają pracować oraz ich doboru. Pomagamy naszym klientom w selekcji odpowiedniej liny oraz informujemy o ograniczeniach jej pracy. Nie zawsze najdroższa lina jest bezpośrednio najlepszą alternatywą!

Zaplatanie Lin
Na co dzień zaplatamy liny, wykańczamy je kauszami, hakami lub łączymy razem. Pomagamy klientom, jeśli chodzi o zaplatanie każdego rodzaju lin włókiennych.

Zaplatanie Lin

Ochrona oraz naprawa Lin
Doskonale znamy charakterystykę lin włókiennych, staramy się coraz bardziej ulepszać nasze rozwiązania pod względem ich ochrony przeciw przecieraniu się czy działaniu wysokiej temperatury. Tam gdzie na profilaktykę jest już za późno staramy się pomóc naprawą przedłużającą pracę liny.     

Naprawa Lin

Inspekcje oraz Badania Niszczące
Przeprowadzamy inspekcje w zakładach lub na burcie jednostek naszych klientów. Sprawdzamy stan, dobór oraz warunki pracy lin. Na potrzeby naszych klientów organizujemy badania niszczące i zrywamy liny syntetyczne wszystkich konstrukcji i średnic. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. 

Zrywanie Lin Syntetycznych

YSM and Partners - "Specjaliści od Lin Syntetycznych"
Zaplatanie Lin

Inspekcje Lin

Naprawa Lin

Naprawa Lin


COPYRIGHT © 2011 YSM and Partners - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszystkie informacje opublikowane na stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie informacje zawarte na stronie jak również obrazy i rysunku nie mogą być kopiowane i używane bez uprzedniej pisemnej zgody YSM and Partners.

YSM and Partners świadczy swoje usługi w kraju i zagranicą. Miasta i Porty do których często dostarczamy nasze produkty to: Szczecin, Świnoujście, Darłowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Kołobrzeg, Police, Warszawa, Wrocław, Kraków, Elbląg, Rostock, Stralsund, Wismar, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Helsingborg, Aalborg