Migdalowa 2, 72-003
      Dobra (Szczecińska) Polska

Tel: 00 48 600 52 57 52
Tel: 00 48 600 52 58 52

Tel: 00 48 91 433 01 28
Fax: 00 48 91 434 76 72

www.ysm.com.pl
office@ysm.com.pl


O NasLiny | Łańcuchy Kotwiczne | Worki SztauerskieRealizacje | Kontakt
YSM and Partners to specjaliści w swoim fachu!

Za naszą wiedzą, doświadczeniem i oddaniem, stoi coraz to większy szereg stałych i zadowolonych klientów!


Czym się zajmujemy?
Nasze pole działania dzielimy na trzy główne przeplatające się sektory:

Worki Sztauerskie
Papierowe poduszki sztauerskie wielokrotnego użytku, najwyższa jakość w najlepszej cenie na rynku, doradztwo w zastosowaniu oraz doborze worków sztauerskich.

Liny Włókienne
Syntetyczne liny włókienne, polipropylen, polysteel, mixed polyolefin, poliamid, HMPE, Dyneema®. Liny cumownicze, zaplatanie lin włókiennych i wykonywanie zawiesi. Przygotowywanie lin kinetycznych i sprężyn holu. Doradztwo w zastosowaniu i doborze lin cumowniczych i holowniczych.
Rozpórkowe łańcuchy kotwiczne ze stali U2 i U3, łączniki kentera, krętliki, adaptery, pełny osprzęt łańcuchowy, wymiana kotwic i łańcuchów.


Szybkość działania:
Na każde zapytanie odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Pilne potrzeby naszych klientów, realizujemy bezpośrednio z magazynu gdzie stale składujemy kilkadziesiąt ton Lin Syntetycznych oraz kilkanaście tysięcy Worków Sztauerskich.


Jakość i  kontrola:
Wszystkie oferowane przez nas materiały są najwyższej jakości. Każda pojedyncza paleta z Workami Sztauerskimi, Cuma czy Łańcuch Kotwiczny są ponownie sprawdzane przed dostawą. Nasze produkty zostały przebadane przez towarzystwa klasyfikacyjne i posiadają ich aprobaty. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.


Elastyczność:
Nie jesteśmy firmą handlową - jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Przygotowanie zamówienia pod indywidualne wymagania klienta jest dla nas standardem.


Dostawy w całej Polsce i Europie:
Współpracujemy z renomowanymi firmami spedycyjnymi jak również posiadamy własny transport. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski i Europy. Działamy szybko, dokładnie i efektywnie. Nie boimy się wyzwań i trudnych projektów. Dla naszych Klientów jesteśmy zawsze chętni pójść o krok dalej niż konkurencja. 

Zachęcamy do współpracy i kontaktu z naszą firmą.

Z pozdrowieniami,
Zespół YSM and Partners
YSM and Partners Poland

YSM and Partners Poland

YSM and Partners Poland

YSM and Partners Poland

YSM and Partners Poland


COPYRIGHT © 2011 YSM and Partners - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszystkie informacje opublikowane na stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie informacje zawarte na stronie jak również obrazy i rysunku nie mogą być kopiowane i używane bez uprzedniej pisemnej zgody YSM and Partners.

YSM and Partners świadczy swoje usługi w kraju i zagranicą. Miasta i Porty do których często dostarczamy nasze produkty to: Szczecin, Świnoujście, Darłowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Kołobrzeg, Police, Warszawa, Wrocław, Kraków, Elbląg, Rostock, Stralsund, Wismar, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Helsingborg, Aalborg