Migdalowa 2, 72-003
      Dobra (Szczecińska) Polska

Tel: 00 48 600 52 57 52
Tel: 00 48 600 52 58 52

Tel: 00 48 91 433 01 28
Fax: 00 48 91 434 76 72

www.ysm.com.pl
office@ysm.com.pl


O NasLiny | Łańcuchy Kotwiczne | Worki SztauerskieRealizacje | Kontakt
Worki Sztauerskie
"Poduszki Sztauerskie od YSM and Partners"

Papierowe Poduszki Sztauerskie to łatwy, prosty i efektywny sposób na zabezpieczenie ładunku i minimalizację uszkodzeń powstałych podczas transportu. Nadmuchiwane worki sztauerskie składają się z polietylenowej poduszki owiniętej kilkoma warstwami wytrzymałego papieru Kraft.


Worek Sztauerski YSM and Partners


Do czego służą Worki Sztauerskie?
Worków używamy do zabezpieczania ładunków. Gdy worek sztauerski umieszczony w prawidłowym miejscu zostaje napompowany, ładunek pozostaje zaształowany i zabezpieczony na potrzeby transportu.

Gdzie używane są Poduszki Sztauerskie?
Nasze Worki używane są zarówno w transporcie Drogowym, Morskim jak i Kolejowym.

Wymiary Poduszek Sztauerskich
Worki sztauerskie dostępne są w rozmiarach:

     90x120cm     90x150cm
     90x180cm     90x210cm 

Poziomy Wytrzymałości Poduszek Sztauerskich
Każdy z rozmiarów produkowany jest w czterech rodzajach konstrukcji:

    Worki Sztauerskie Light 1-Warstwowe
    Worki Sztauerskie Medium 2-Warstwowe
     Worki Sztauerskie Heavy 4-Warstwowe
     Worki Sztauerskie Heavy Duty 6-Warstwowe

Worki Sztauerskie     Worki Sztauerskie Inflator

Oferowane przez nas worki mogą być wyposażone w dwa rodzaje zaworów:

    Zawór Standardowy
    NOWOŚĆ Zawór "Fast Fill Valve" wykorzystujący zwężkę Venturiego

Worki Sztauerskie Testowanie
Wszystkie rozmiary jak i konstrukcje zostały przebadane przez TÜV Rheinland Akademie GmbH. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaki worek sprosta Państwa wymaganiom - prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni produkt do każdej z zaistniałych sytuacji.

Zalety worków YSM and Partners
Nasze worki sztauerskie to worki wielokrotnego użytku. Poduszki produkowane są w EU. Ich wysoka jakość poprzedzona jest certyfikatem TUV 
Rheinland Akademie GmbH. My sami mamy doświadczenie w ich używaniu. Nasze worki posiadają najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Proponujemy szybki czas dostawy oraz możliwość indywidualnego oznaczenia worków.

Worki Sztauerskie Certyfikat

Worki Sztauerskie Light
Model Light to worek 1-warstwowy. Zbudowany jest z wewnętrznego worka polietylenowego i jednej oplatającej go warstwy odpornego na wilgoć papieru Kraft. Model Light polecamy do ładunków lekkich. Zależnie od rozmiaru, Worki Light są w stanie znieść nacisk do 6400KGS. Ciśnienie Robocze: 0,1 BAR / 1,45 PSI / 10 KPA.

Worki Sztauerskie Medium
Model Medium to worek 2-warstwowy. Zbudowany jest z wewnętrznego worka polietylenowego i dwóch oplatających go warstw odpornego na wilgoć papieru Kraft. Model Medium używamy zarówno w transporcie Drogowym jak i Kontenerowym. Zależnie od rozmiaru, Worki Medium są w stanie znieść nacisk do 13000KGS. Ciśnienie Robocze: 0,2 BAR / 2,90 PSI / 20 KPA.

Worki Sztauerskie Heavy
Model Heavy to worek 4-warstwowy. Zbudowany jest z wewnętrznego worka polietylenowego i czterech oplatających go warstw odpornego na wilgoć papieru Kraft. Model Heavy używamy w transporcie Morskim wewnątrz ładowni statków oceanicznych lub w przypadku przewozu ciężkich ładunków transportem Drogowym lub Kontenerowym. Zależnie od rozmiaru, Worki Heavy są w stanie znieść nacisk do 23000KGS. Ciśnienie Robocze: 0,4 BAR / 5,80 PSI / 40 KPA.

Worki Sztauerskie Heavy Duty
Model Heavy-Duty to worek 6-warstwowy. Zbudowany jest z wewnętrznego worka polietylenowego i sześciu oplatających go warstw odpornego na wilgoć papieru Kraft. Model Heavy-Duty używamy w transporcie Kolejowym oraz w przypadku przewozu bardzo ciężkich ładunków transportem Drogowym, Kontenerowym i Morskim. Zależnie od rozmiaru, Worki Heavy-Duty są w stanie znieść nacisk do 37000KGS. Ciśnienie Robocze: 0,6 BAR / 8,70 PSI / 60 KPA.


Worki Sztauerkie na Statku


Zastosowanie w praktyce
Z przyjemnością doradzimy naszym Klientom w doborze odpowiednich rozmiarów, ilości oraz konstrukcji poduszek sztauerskich. Na życzenie Klienta opracujemy plan zabezpieczenia ładunków w kontenerach oraz możemy osobiście towarzyszyć podczas procesu załadunku. Szkolimy ekipy sztauerskie w obsłudze worków sztauerskich oraz podpowiadamy jak uniknąć najczęstszych błędów w ich stosowaniu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

YSM and Partners - "Specjaliści od Worków Sztauerskich" 
Worki Sztauerskie Pakowanie

Worki Sztauerskie Opakowanie

Worki Wypełniające Kontener

Worki Sztauerskie Napis

Poduszki Sztauerskie Medium

Worki Wypełniające KontenerWorki Sztauerkie Szczecin

Worki Sztauerskie Zawór

Worki Sztauerskie

Worki Sztauerskie Inflatory

Worki Sztauerskie Napis


COPYRIGHT © 2011 YSM and Partners - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszystkie informacje opublikowane na stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie informacje zawarte na stronie jak również obrazy i rysunku nie mogą być kopiowane i używane bez uprzedniej pisemnej zgody YSM and Partners.

YSM and Partners świadczy swoje usługi w kraju i zagranicą. Miasta i Porty do których często dostarczamy nasze produkty to: Szczecin, Świnoujście, Darłowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ustka, Kołobrzeg, Police, Warszawa, Wrocław, Kraków, Elbląg, Rostock, Stralsund, Wismar, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Helsingborg, Aalborg